مشاوره و برنامه ریزی دیجیتال مارکتینگ

تمامی کسب و کارهای اینترنتی قبل از ورود به بازار اینترنتی در ذهن خود سوالاتی داشتند مبنی بر اینکه چه مسیری را برای پیشرفت در دنیای اینترنت انتخاب کنند ؟ از کجا باید شروع کنند؟ براساس چه معیاری میتوانند پیشرفت خود را بسنجند؟ چگونه میتوانند برنامه زمان بندی دقیقی برای رسیدن به نتیجه داشته باشند ؟ چقدر باید هزینه کنند تا بتوانند به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند ؟ و سایر سوالات دیگری که از حوصله این متن خارج است. باید به شما بگویم در واقع یک مشاور متخصص و با تجربه هدف شما را از زوایای مختلفی مورد بررسی قرار میدهد و با استفاده از دانشی که طی سالیان بدست آورده و همینطور تجربه پروژه های موفق و شکست خورده بهترین مسیر را برای رسیدن به موفقیت شما ترسیم می کند و این موضوع است که باعث میشود یک کسب و کار اینترنتی به موفقیت دست پیدا نماید. و چه بسیا کسب و کارهای اینترنتی زیادی بودند که با یک اعتماد به نفس کاذب ناشی از موفقیت در کسب و کارهای سنتی پا به عرصه تجارت الکترونیک گذاشته و بدون مشاوره و ارزیابی اقدام به صرف هزینه و زمان زیادی نموده اند و در نهایت با از دست دادن سرمایه و زمان دچار سرخوردگی شده و دست از کار شسته اند.

پیشنهاد ما به شما این است که چه در مسیر یک کسب و کار اینترنتی هستید و یا چه در شرف راه اندازی کسب و کار خودهستید حتما یک مشاور متخصص و با تجربه در کنار خود داشته باشید زیرا مشاور مصداق لیدر یک تیم کوه نوردی را دارد که بهترین مسیر و زمان بندی را برای رسیدن به قله و همینطور با آشنایی به مسیر و دانش تخصصی شما را از خطرها دور نموده و با بروز چالش هایی که شاید برای شما لاینحل باشد با ارائه راهکارهای فنی و علمی کسب و کار شما را به سلامت تا رسیدن به سر منزل مقصودتان عبور میدهد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ همیشه برای تصمیم گیری ها در کنار شماست و با اشراف اطلاعاتی که در حوزه تخصصی دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویسی دارد به شما کمک می کند که بهترین تلکنولوژی و بهترین زمان بندی را برای اجرای برنامه هایتان انتخاب نمایید.

اگر به دنبالراه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستید همین حالا با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول برنامه ریزی دیجیتال مارکتینگ

چرا برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیاز به مشاوره دارم؟

فکر کنید شما وارد شهری شده اید که اطلاعات کمی در رابطه با مردم شهر ، زبانی که صحبت میکنند ، رفتاری که دارند و… دارید و تصمیم میگیرید در آن شهر یک کسب و کار راه اندازی کنید آیا احساس نمیکنید ممکن است بخاطر اطلاعات کم شما درباره خصوصیت های شهر کلاه برود یا هزینه بیشتری پرداخت کنید یا هدر رفت زمانی زیادی برای ساده ترین کارها داشته باشید؟ حالا یک لحظه تجسم کنید که فردی که با دانش کامل راجع به آن شهر است در کنار شماست تا کسب و کارتان را راه اندازی کنید قطعا سرعت رسیدن به نتیجه ، صرفه جویی در هزینه ها  و ریسک شما متفاوت و بسیار حداقل خواهد بود.

چگونه به افزایش فرویش اینترنتی من کمک می کنید؟

اگر شما یک سایت یا صفحه اینستاگرام دارید و یا هردو آن ها را دارید و تلاش های بسیاری کرده اید اما به نتیجه مطلوبی که مدنظرتان است نرسیده اید ما با بررسی تخصصی کسب و کار شما در فضای مجازی و همینطور تحلیل و بررسی فعالیت هایی که تا به امروز انجام داده اید ، راهکارهایی را به شما ارائه میدهیم که بتوانید افزایش فروش را به مرور زمان مشاهده نمایید.

نحوه مشاوره شما در حوزه استارتاپ چگونه است ؟

زمانیکه شما میخواهید یک استارتاپ را راه اندازی کنید به تخصص و دانش های زیادی احتیاج دارید که بایستی همراه با تجربه و دانش کافی باشد ، ما با تجربیات و دانش تخصصی که در این حوزه داریم به شما کمک میکنیم که متناسب با ایده استارتاپی پلتفرم و زیرساخت های مورد نیازتان مانند انتخاب زبان برنامه نویسی وب سایت  و اپلیکیشن ، شناسایی نیروهای تخصصی و غیر تخصصی موردنیاز شما برای راه اندازی و رشد استارتاپ ، مشاوره برای برون سپاری یا درون سپاری قسمت های مختلف استارتاپ ، ابزارهای مدیریت استارتاپ ، به درستی ت تا از هدر رفت زمان و هزینه های شما جلوگیری کنیم و ریسک های شما را کم کنیم.

چگونه میتوانم از اینترنت کسب درآمد کنم؟

در صورتی که حوزه فعالیت مورد علاقه شما برای کسب درآمد از اینترنت مشخص باشد. ما میتوانیم مشاوره لازم برای رشد ایده و کسب و کار را به شما بدهیم درواقع کمک میکنیم به شما تا بهترین ابزار را برای کسب درآمد از اینترنت انتخاب کنید و بهترین مسیر برای معرفی کسب و کارتان در دنیای اینترنت را به شما نشان می دهیم.

برای تبلیغات اینترنتی کسب و کار من چه کمکی میتوانید به من کنید؟

ما با اتکا به تجربیات و دانش تخصصی تیم دیجیتال مارکتینگ پس از بررسی دقیق نوع کسب و کار ، رقبای شما در اینترنت ،میزان بودجه تبلیغاتی شما و همینطور منابع انسانی مورد نیاز شما برای انجام تبلیغات اثربخش، اقدام به تهیه برنامه زمان بندی تبلیغات برای کسب و کار شما می کنیم و پس از هر مرحله بازدهی تبلیغات شما را در حین انجام و نتایج بدست آمده بررسی نموده و تغییرات یا اصلاحات لازم را انجام میدهیم.

مشاور دیجیتال مارکتینگ چه کاری برای کسب و کار من انجام میدهد؟

مشاور دیجیتال مارکتینگ با بررسی تخصصی کسب و شما در دنیای اینترنت و همینطور متناسب با نوع  فعالیت و توانمندی های  شما مسیری را برای شما موفقیت برنامه ریزی و ترسیم میکند که با اجرای آن شانس موفقیت شما بسیار بالا خواهد بود و ریسک هزینه و زمانی پایینی برای شما خواهد داشت و در حین انجام هر یک از برنامه های مشخص شده آنالیزهای لازم را انجام داده و در صورت نیاز تغییرات مورد نیاز برای بهبود روند را اعمال می نماید.

من مالک یک کسب و کار سنتی هستم که تمایل به کسب در آمد از اینترنت دارم چه کمکی میتوانید به من کنید؟

پس از انجام مشاوره با مشاور متخصص دیجیتال مارکتینگ نوع خدمات و محصولات شما به صورت تخصصی بررسی شده و متناسب با نوع فعالیت شما ، بودجه ، منابع انسانی مدل مناسب فعالیت شما در اینترنت مشخص شده و زیر ساخت های مورد نیاز مانند : نوع وب سایت ، پیج اینستاگرام و … به شما اعلام میگردد پس از اجرای زیرساخت مرحله بعدی برنامه ریزی دیجیتال مارکتینگ برای تبلیغات و افزایش فروش شماست.

خدمات مشاوره و برنامه ریزی

مشاوره کمپین تبلیغات اینترنتی

بهترین روش های تبلیغات در دنیای دیجیتال را متناسب با نوع کسب و کار شما تعیین و استراتژی مناسب برای تبلیغات را برای کسب و کارتان اجرا میکنیم.
اطلاعات بیشتر

مشاوره برنامه ریزی و راه اندازی استارتاپ

یک استارتاپ اگر در گام اول بتواند بهترین استراتژی را برای حرکت خود انتخاب نماید با گذشت زمان سرعت و رشد و شتاب آن بیش از بیش بیشتر می شود.
اطلاعات بیشتر

مشاوره افزایش فروش اینترنتی

افزایش فروش اینترنتی مستلزم برنامه ریزی دقیق و استفاده از راهکارهای کارآمد برای تبلیغات و جذب مخاطبان است که نیاز به درک دقیق از رفتار کاربران فضای مجازی دارد.
اطلاعات بیشتر

مشاوره راه اندازی فروش اینترنتی

برای راه اندازی فروش اینترنتی اگر زیرساخت های مورد نیاز شما به درستی پیش بینی شود در مراحل بعدی رشد کسب و کارتان از هزینه های زمانی و مالی شما کاسته می شود.
اطلاعات بیشتر