خدمات

دیجیتال مارکتینگ + هوش مصنوعی

دنیای دیجیتال  هرروز پیشرفته تر از قبل میشود و غول های تکنولوژی امکانات حرفه ای تر را برای کسب و کارهای دیجیتال ارائه می دهند. یک کسب و کار اینترنتی بایستی بتواند برای بقا، خود را با رشد تکنولوژی های جدید همسو و هم جهت کند . روزانه کسب و کارهای زیادی در دنیای اینترنت وارد رقابت برای جذب مشتریان میشوند و هر کدام با ارائه مزیت های رقابتی قابل توجهی اقدام به تبلیغات می کنند. پس بایستی به دیجیتال مارکتینگ نگاهی تخصصی تر داشته باشید و در این حوزه بتوانید با استفاده از ابزار هوش مصنوعی و آنالیزهای دقیق یک پله بالاتر از سایر رقبایتان بایستید.

قبل از شروع به فعالیت در حوزه دیجیتال با یک فرد متخصص و صاحب تجربه مشاوره کنید ،زیرا این مشاوره میتواند مسیر رشد کسب و کار شما را تسریع نماید و جلوی بسیاری از ضررهای مالی و زمانی شما را بگیرد.

به شما اطمینان خاطر میدهیم که همکاری شما با تیمی که در حوزه خدمات دیجیتال مارکتینگ هم دارای نگاه بازاریابی و فروش و همینطور نگاه فنی و تخصصی  در حوزه تکنولوژی های زیرساخت و ابزار هوش مصنوعی دارد شانس موفقیت شما را در آینده بیشتر خواهد کرد چون جمع شدن این همه تجربه در یک تیم بسیار برای صاحبین کسب و کارها ارزشمند است و باعث می شود که بتوانند بهترین استراتژی را برای حضور در دنیای دیجیتال اتخاذ کنند و به صورت متمرکز و با آگاهی بیشتر روند پیشرفت کسب و کار خود را مشاهده نمایند.

اگر به دنبالطراحی سایت حرفه ای هستید همین حالا با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

به هر نوع فعالیت برای فروش یا افزایش محصولات و خدمات شما در دنیای دیجیتال که منجر به افزایش فروش شما شود دیجیتال مارکتینگ گفته می شود. دیجیتال مارکتینگ مرز مشخصی ندارد اما اگر روش ها و راهکارهای آن به درستی درکنارهم چیدمان شود میتواند باعث رشد کسب و کار و همینطور افزایش فروش شما در دنیای دیجیتال شود.

آیا شما تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ را پشتیبانی می کنید؟

ما تمامی خدماتی که خودمان در آن تخصص داریم و از انجام باکیفیت آن مطمئن هستیم را برای تمام مشتریان انجام میدهیم و در صورت نیاز مشتری به سایر خدمات که در حوزه تخصصی ما نیست مجموعه های همکار که از کیفیت خدمات دهی آن ها مطمئن هستیم را معرفی می کنیم و در این مسیر به عنوان مشاور درکنار آن ها هستیم.

دیجیتال مارکتینگ را چه زمانی باید شروع کنم؟

شما زمانی بایستی فعالیت های دیجیتال مارکتینگ را شروع کنید که اهداف شما کاملا واضح و همینطور زیر ساخت های مناسب برای کسب درآمد در اینترنت را داشته باشید پیشنهاد ما به شما این است اگر زیرساخت لازم را ندارید حتما قبل از شروع از مشاوره کسب و کار دیجیتال ما بهره بگیرید زیرا باعث کاهش هزینه مالی و زمانی درآینده برای شما خواهد شد.

آیا درحین انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ ما درجریان فعالیت ها هستیم؟

در زمانیکه شما از هریک از خدمات تخصصی دیجیتال مارکتینگ ما استفاده نمایید در هر مرحله از اجرای کار گزارشات منظم برای شما ارسال شده و در صورت نیاز برای درک بهتر کارفرما از روند پیشرفت فعالیت ها جلسات مجازی یا حضوری با ایشان برگزار شده و اطلاعات لازم در اختیار کارفرما قرار میگیرد.

من بخشی از خدماتم را از شرکت دیگری گرفته ام میتوانم با شما همکاری کنم؟

پاسخ بله است. هیچ فرقی نمیکند شما از کدام شرکت در گذشته خدمات گرفته اید درصورتی که همچنان قصد همکاری با آن مجموعه را داشته باشید ما با آن ها تعامل مثبت برای رسیدن به اهداف مارکتینگ شما را انجام میدهیم و اگر به هر دلیلی قصد دارید سرویس خدمات خود را تغییر دهید میتوانیم در این مسیر نیز همراه شما باشیم.

آیا تمامی خدمات شما تضمینی است؟

پاسخ بله است. تمامی خدماتی که از سوی ما انجام میشود به صورت مرحله به مرحله می باشد و درصورت نارضایتی مشتری از هر مرحله مبلغ دریافتی بابت آن مرحله به ایشان عودت داده میشود.

روند همکاری با شما چگونه است؟

پیشنهاد ما قبل از عقد قرارداد یا پرداخت هر وجهی چند جلسه مشاوره برنامه ریزی کسب و کار  است زیرا باعث درک بهتر نیازمندی ها شما و کاهش هزینه های مالی و زمانی شما در طی اجرای دیجیتال مارکتینگ میشود و سرعت رشد کسب و کار شما را بیشتر میکند. درصورت نیاز پس از انجام مشاوره و تهیه پروپوزال تحلیلی مربوط به پروژه دیجیتال مارکتینگ شما با آگاهی ودانش کافی بدست آمده توسط شما ، قرارداد عقد میگردد.

من قصد دارم با شما همکاری کنم شرایط به چه صورت است؟

پس از بررسی نیازها و درخواست های شما متناسب با اهداف تجارت شما و تحلیل های انجام شده و راهکارهای پیشنهادی با شما عقد قرارداد شده و براساس قرارداد و توافق صورت گرفته مرحله به مرحله روند کار به اطلاع شما خواهد رسید و درصورت بروز سوال از سوی کارفرما با صبر و حوصله سوالات به ایشان پاسخ داده میشود.

خدمات دیجیتال مارکتینگ