اینستاگرام مارکتینگ

امروزه داشتن یک صفحه اینستاگرام برای برای هر فردی در این کره خاکی با هر میزان دانش و تخصصی بسیار ساده و به راحتی امکان پذیر است اما مضوع از جایی جدی می شود که شما قصد تجارت  و کسب در آمد دراینستاگرام داشته باشد که بتواند اهداف تجاری و کسب و کار شما به سمت جلو پیش ببرد و نتایج مطلوبی که نیاز دارید را برای شما میسر سازد.

استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام

داشتن یک استراتژی موفق تولید محتوا در اینستاگرام کار آسانی نیست و نیاز به یک تجربه موفق و همینطور صبر دارد که بتواند از هدر رفتن سرمایه و زمان و انرژی جلوگیری نماید. اینستاگرام هم مانند سایر ابزار دیجیتال مارکتینگ مثل سایت و تبلیغات گوگل و غیره  … بایستی برنامه ریزی شده و هدفمند باشد بهتر است که قبل از شروع به تولید محتوا و صرف زمان و هزینه یک مشاور خبره در این حوزه داشته باشید شاید در شروع کار حس کنید که نیازی به این حوزه ندارید اما یادآور ضرب المثلی است که میگوید “خشت اول چون نهد معمار کج ، تا ثریا می رود دیوار کج ” بقدر سرعت پیشرفت در دنیای امروز بالاست که مطمئن شما زمانی برای بازگشت به عقب نخواهید داشت پس بهتر است از ابتدا در یک مسیر مشخص با ریسک پایین تر فعالیت نمایید.

تکنیک های اصولی تولید محتوای پست و استوری

پس از داشتن یک استراتژی تولید محتوا  و طراحی هویت بصری  به نحوه تولید محتوای پست و استوری در اینستاگرام خواهیم رسید که نیاز به آگاهی از اصول الگوریتم های اینستاگرام ، زمان بندی مشخص و هشتگ گداری مناسب دارید که به شما کمک می کند تا در یک مسیر موفقیت ممتد قدم گذارید تا بالاترین نتیجه را از فعالیت خود بگیرید. اگر در این مسیر از اصول و بروزرسانی ها آگاه نباشید اتفاقی که می افتد پس از گذشت زمان انگیزه شما کم خواهد شد و به مرور زمان نا امیدتر می شوید.

چرا نیاز به کمک و مشاوره برای مدیریت پیچ اینستاگرام دارید؟

معمولا روز به روز با توجه به رشد اطلاعات کاربران در استفاده از محتوای صفحات اینستاگرام ، قوانین فردی آن ها برای دنبال کردن یک صفحه اینستاگرام سختگیرانه تر می شود و مردم به راحتی محتوای یک صفحه تجاری را دنبال نمی کنند و اگر شما یک استراتژی علمی و روانشناسی مناسب نداشته باشید نمیتوانید در تولید محتوا نظر مخاطب را جلب نمایید و دائما در حال فعالیت هایی هستید که نمیتواند نظر مخاطب را به سمت خود جلب نماید و مشتریان شما هیچ لذتی از دنبال کردن صفحه شما نمی برند و یا صفحه شما را دنبال نمی کنند یا اینکه اگر هم دنبال می کردند بعد از مدتی دنبال کردن نا امید میشوند و دست از دنبال کردن محتوای پیج شما می کشند.

جذب مخاطب ارگانیک در اینستاگرام

زمانیکه شما استراتژی تولید محتوای قابل اعتماد و همینطور در ادامه  تولید محتوای با کیفیت داشته باشید به صورتیکه این فعالیت ها به صورت مرتب و منظم در بازه های زمانی مشخص صورت پذیرد مورد توجه اینستاگرام قرار خواهید گرفت و شانس بیشتری برای دست به دست شدن محتوای شما بین کاربران دارید و این امکان برای دیده شدن شما در نتایج اکسپلور اینستاگرام بیش از بیش بیشتر می شود در نهایت جذب مخاطبان شما بدون تبلیغات فقط از طریق تولید محتوای با کیفیت افزایش پیدا می کند. فراموش نکنید که تمامی کسب وکارهای موفق در اینستاگرام دلیل بزرگ موفقیتشان انجام کارهای اصولی اما منظم است و یک مشاوره خوب در این حوزه میتواند سرعت شما برای رسیدن به موفقیت را بیشتر نماید و از بروز ریسک های چالش برانگیز جلوگیری نماید.

رفع محدودیت تولید محتوا در اینستاگرام

وجود یک مشاور در فضای تجاری اینستاگرام دقیقا حکم راهنمای یک تیم کوهنوردی را دارد گاهی ممکن است در ذهن خودتان شما مطالب کمی راجع به تجارت یا محصول خود داشته باشید و حس کنید که نمی توانید محتوای اثر گذاری تولید کنید اما این را بدانید که سخت در اشتباه هستید تکنیک ها و روش هایی وجود دارد که کمک بسیار زیادی برای بالا بردن میزان تولید محتوای با کیفیت پیج شما می کند حتی اگر شما حس کنید مطالب محدودی دارید درواقع یک مشاور تولید محتوا اینستاگرام تلاش می کند با ایجاد یک استراتژی اثر گذار دنبال کنندگان را ترغیب به ماندن در پیج شما و همینطور ارسال محتوای شما برای دوستان خود نماید.

امنیت پیج اینستاگرام 

برقراری امنیت پیج اینستاگرام خیلی موضوع سخت و پیچیده ای نیست اما رعایت اصول امنیت در اینستاگرام بسیار مهم و حیاتی است مخصوصا برای پیج های تجاری که ممکن توسط هکرها مورد تهدید قرار بگیرند و به آبروی تجاری آن ها آسیب وارد شود پس بهتر است این موضوع را خیلی جدی بگیرید و اگر خودتان توانایی برقراری امنیت را ندارید از یک فرد آگاه کمک بگیرید.

هویت بصری پیچ اینستاگرام

اگر شما به دنبال این هستید که در اینستاگرام شناخته شوید و کاربران از دیدن صفحه شما احساس خوبی داشته باشند بهتر است طراحی هویت بصری برای پیج اینستاگرامتان را جدی بگیرید زیرا مردم پیج ها و کسب و کارهایی که برای صفحات چشم نوازی دارند و همینطور برای نگاه مخاطبان خود ارزش قائل هستند و برنامه و سلیقه به خرج داده اند را دوست دارند و از دنبال کردن این دست از صفحات لذت می برند. یا حتی صفحه شما را به سایر دوستان خود معرفی می کنند که باعث میشود دنبال کنندگان پیج شما به صورت ارگانیک افزایش پیدا کنند ، مطمئن باشید که از این کار نتایج بسیار مثبتی بدست خواهید آورد.

کسب و کار خود را بهبود ببخشید و از زندگی خود لذت ببرید