طراحی سایت

طراحی سایت یا طراحی وب سایت عبارت است از توانایی ایجاد یک اثر فنی مهندسی با چیدمان هنرمندانه امکانات و اطلاعات یک کسب و کار برای توسعه کسب و کار اینترنتی است.

زمانیکه یک سایت براساس قوانین و اصول مهندسی نرم افزار طراحی گردد علاوه بر جذابیت برای مخاطبان می تواند ابزاری کارآمد و برخط  برای ارسال پیام برند شما باشد.امروزه  با گسترش روز افزون زیر ساخت های اینترنتی بسیاری از صاحبین و کسب و کار طراحی وب سایت در اولویت های خود قرار داده اند.

آنان آگاه هستند که به هر میزان که در این حوزه فعال باشند روز به روز می توانند بر تعداد مشتریان خود بیفزایند. برای رسیدن به یک سایت حرفه ای علاوه بر پشتکار و انگیزه صاحبین کسب و کار حضور یک تیم برنامه نویسی و توسعه با تجربه مکمل و تضمین کننده موفقیت آن ها خواهد بود.

چرا به طراحی سایت نیاز دارید؟

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید اینکه صرفا فقط با مشتریان خود در ارتباط باشید یا عکس محصولات را به آن ها نمایش دهید کافی نیست.

بلکه بایستی با داشتن یک سایت شرایطی را برای آن ها فراهم نمایید که به شکلی آسان و سریع اقدام به خرید کالا یا دریافت خدمات از شما کنند.

همچینین از طریق سایت میتوانید آمار دقیق از ساعات بازدید ، میزان فروش ، محل زندگی بازدیدکنندگان و… را در دسترس داشته باشید تا بر پایه آن بتوانید یک کمپین تبلیغات اینترنتی موثر و کارآمد طراحی نمایید.

اگر به به دنبالطراحی سایت حرفه ایهستید همین حالا تماس بگیرید.

یک مشتری طراحی سایت به چه خدماتی نیاز دارد؟

در راه اندازی و برنامه نویسی یک سایت افراد با تخصص های مختلف دخل و تصرف دارند.

گروه دیجیتال مارکتینگ و توسعه کسب و کار نیکان با سال ها فعالیت به صورت حرفه ای در حوزه طراحی وب سایت و بهره مندی از متخصصین و برنامه نویسان حرفه ای در قالب یک تیم حرفه ای توانسته است آرامش خاطری برای اعتماد مشتریان به ارمغان آورد.

– مشاوره کسب و کار

ما در اولین قدم برای پروژه طراحی سایت شما با ارائه مشاوره کسب و کار این اطمنیان را در مشتریان خود میدهیم که ما صرفا به دنبال همکاری کوتاه مدت و اجرای پروژه برای مشتریان نمی باشیم بلکه خودمان را مسئول ارائه مشاوره صادقانه برای موفقیت کسب و کار آن ها می دانیم.

– هویت بصری مناسب

اگر به دنبال این هستید که یک برند هم در دنیای واقعی و هم در دنیای مجازی باشید هویت بصری را جدی بگیرید در دنیای مجازی وب سایت شما  شخصیت کسب و کار شماست.

بایستی وب سایت مشتری دارای یک هارمونی رنگی زیبا و درعین حال تاثیرگذار باشد که گویای هدف برند و یادآور برند او در ذهن مخاطبانش باشد.

– تحقیقات و بررسی نیازمندی های بازار

یکی از وظایف یک تیم متخصص آشنایی با بازار کسب و کار هدف در دنیای اینترنت است.

ما با بررسی تکنولوژی ها و نیازمندهای مشتریان حوزه کسب و کار هدف شما سعی در آن داریم که سایتی با امکانات حرفه ای و کارآمد طراحی نماییم تا پاسخگوی نیاز مشتریان شما و همینطور با تکنولوژی ها روز دنیا باشد.

– مدیریت و برنامه ریزی ، اجرای پروژه

یکی از فاکتورهای تیم های موفق طراحی سایت اجرای پروژه به صورت فاز به فاز می باشد .

تجربه به ما اثبات کرده است اگر از مراحل نخست مشتری در جریان اتفاقات و جریانات پروژه باشد شانس موفقیت به مراتب بیشتر خواهد بود و احساس رضایت مشتریان نیز بیشتر و در مقابله با چالش ها پیش رو همکاری و انعطاف آن ها نیز بیشتر است.

ما پروژه را طی فازها مختلف تقسیم بنده نموده و مشتری از از وظایف طراحان سایت در هر مرحله آگاه می سازیم که به شما پیشنهاد میکنم این مقاله را مطالعه بفرمایید : “طراحی سایت و وظایف یک طراح سایت چیست؟

– خلاقیت و حوصله در طراحی سایت

اینکه شما با تیمی همکاری داشته باشید که گوش شنوایی برای شنیدن نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما داشته باشند یکی از مهمترین ویژگی های یک تیم خوب می باشد.

ما با تکیه برصبر و حوصله در جریان جلسات با مشتری گوشی شنوا و راهنمایی دلسوز برای آن ها هستیم تا بتوانیم با استفاده از خلاقیت متخصصین نظرات وسلیقه مشتریان خود را در کلیه مراحل تامین نماییم.

طراحی سایت براساس اصول سئو

چگونه میتوانیم در طراحی سایت به شما کمک کنیم ؟

تماس و شرح مختصر از درخواست شما

بعد از تماس اطلاعات مورد نیاز درباره پروژه درخواستی شما توسط ما دریافت میشود و پس از بررسی با شما تماس گرفته می شود.

ارزیابی و ارائه پیشنهاد

پس از بررسی امکانات مورد نیاز و تشخیص تکنولوژی های مورد نیاز پیشنهادات در پروپوزال به همراه قیمت خدمت شما ارائه می گردد.

قرارداد و شروع همکاری

پس از انجام توافقات برروی قرارداد و زمانبندی پروژه فرآیند شروع به کار آغاز شده و طی زمانبندی مشخص شده به تقدیم حضور شما می شود.

برای موفقیت در طراحی سایت چه نکاتی باید رعایت شود؟

– برنامه داشته باشید

در طراحی سایت برنامه نداشتن به معنا قدم گذاشتن در لبه پرتگاه شکست است.

قبل از شروع بایستی حتما برنامه داشته باشید اطمینان کسب کنید که کاربرانی که به خدمات یا محصولات شما نیاز دارند چه ویژگی هایی دارند چون شما باید برای آن ها سایت طراحی کنید.

باید طراح سایت شما برنامه ای برای گذاشتن تاثیر روی مخاطبین شما داشته باشد تا مخاطبان شما بتوانند تبدیل به مشتری برای شما شوند و از حضور در سایت شما لذت ببرند.

به این موضوع فکر کنید که چه صفحاتی برای نمایش به مخاطبان خود نیاز دارید ؟

چه محتوایی میتواند کاربران شما تشویق به خرید خدمات یا محصول از شما کند ؟

کاربران شما از طریق کدام قابلیت در سایت شما میتوانند مشکلاتشان را حل کنند؟

و سوالات دیگری که کمک نماید تا کاربران از حضور در سایت شما حس رضایت داشته باشند.

– با هویت بصری شما هماهنگ باشد.

یک نکته بسیار مهم که در طراحی سایت بایستی به آن دقت شود این است که سایت شما بایستی با هویت بصری برند شما هماهنگ و همگون باشد .

همگون و هماهنگ بودن هویت بصری در طراحی سایت در ذهن مخاطبان شما باعث می شود برند شما در ذهن بازدیدکننده حک شود .

و مخاطب شما اگر در جایی دیگر تبلیغات شما را دید بتوانند رشته ارتباطی برای اعتبار برند در ذهن خود را برقرار نماید پس حتما طراحی هویت بصری را جدی بگیرید زیرا نتیجه بهتری از تبلیغاتتان در دنیای اینترنت خواهید گرفت.

– از تصاویر مناسب و هدفمند استفاده کنید.

اینترنت قابلیتی را فراهم کرده است که در انتخاب تصاویر مناسب با حوزه کسب و کار دیجیتال خود به سختی نیفتید و در این فضا انتخاب های متعددی پیش روی شماست که از بین آن ها میتوانید مناسب ترین تصاویر را انتخاب نمایید.

سعی نمایید در انتخاب تصاویر از تصاویر مرتبط با موضوع سایت و با حجم کیفیت مناسب استفاده کنید.

در ذهن داشته باشید که در طراحی سایت هرعکسی که در داخل سایت خود قرار میدهید بایستی هدف و منظور خاصی داشته باشد و اگر عکس شما با محتوای و موضوع شما همخوانی نداشته باشد مخاطب شما را برای حضور بی انگیزه می کند.

– از فونت های زیبا و خوانا استفاده کنید.

به هرمیزان برای چشم مخاطبان خود ارزش قائل باشید به شکل متقابل نیز آن ها برای سایت شما ارزش قائل خواهند بود .

سعی نمایید در طراحی سایت از فونت های خوانا و زیبا استفاده کنید زیرا باعث میشود علاقه مخاطب شما به مطالعه محتوای سایت شما بیشتر شود و انگیزه لازم برای رفتن برای مطالعه سایر محتواهای مندرج در سایت شما را داشته باشد.

– منو سایت خود را کاربردی و خلاقانه طراحی کنید.

در هنگام طراحی سایت جهت دهی درست مخاطبان سایت یک نکته کلیدی و بسیار پر اهمیت است شما بایستی نقشه درستی برای هدایت کاربران به نیازهایشان داشته باشید .

هرچه زمان و دقت بیشتری در این خصوص اختصاص دهید کاربران سایت شما را بیشتر دوست خواهند داشت  و در دنیای وبگردی هیچ چیزی بدتر از یک سایت گیج کننده و بدون نظم و برنامه نیست.

در منو بندی بایستی ابتکار عملی بخرج دهید که کاربران با چند کلیک بتوانند به محتوای مورد نیاز خود دست پیدا کنند.

– سایت خود را واکنشگرا یا ریسپانسیو طراحی کنید.

آمار ها نشان میدهند بیشتر کاربران اینترنت از گوشی های موبایل استفاده می کنند .

پس در طراحی سایت ریسپانسیو ، وب سایت خود دقت کافی را داشته باشید  تا کاربران بازدیدکننده از سایت شما براحتی بتوانند در سایت شما حضور داشته باشند و از محتوای سایت شما استفاده کنند.

– اطلاعات تماس نقطه اتصال شما به مشتری است.

حتما قسمت تماس با ما را جدی بگیرید سعی نمایید در این قسمت هم محتوای مناسبی قراردهید و هم از ابزار مناسب در طراحی سایت مثل فرم ها و یا المان های مناسب برای راه های ارتباطی استفاده کنید.

تا کاربران بتوانند از بهترین مسیر برای ایجاد ارتباط با شما استفاده نمایند و سردرگم و ناراحت از سایت شما خارج نشوند.

– صفحه درباره ما جذاب داشته باشید.

در زمان طراحی سایت هیچ وقت برای صفحه درباره ما از یک متن خسته کننده و کسل کننده استفاده نکنید.

نوشتن یک متن رسمی و استفاده از کلمات سنگین باعث سردرگمی و احساس غربت در کاربر میشود.

قسمت درباره ما را اگر میتوانید داستان گونه بنویسید تا مخاطبان شما علاقه بیشتری به مطالعه محتوای شما داشته باشند.

اگر برای شما مقدور است از تصاویر مرتبط با خودتان یا حتی یک ویدئو کوتاه نیز استفاده کنید تا کاربران بتوانند با شما ارتباط نزدیکتری برقرار کنند.

– از شلوغی و موارد اضافی اجتناب کنید.

گاهی بعضی از المان های داخل سایت باعث ایجاد یک محیط شلوغ می شوند و برای مخاطبان سایت شما هیچ منفعتی ندارند.

مثل استفاده از عکس های نامربوط به حوزه فعالیت شما ، استفاده از تصاویر بی کیفیت یا استفاده از تصاویر پرحجم که سرعت باز شدن سایت را برای کاربر بالا می برند و نداشتن هویت بصری و چیدمان نامناسب محتوا ویژگی هایی هستند که میتوانند کاربران را از سایت شما فراری دهند.

به طور کلی برای نگهداشتن یک کاربر در داخل سایت شما زمان زیادی ندارید و باید طراحی سایت شما یک طراحی تاثیرگذار باشد و مستقیم باید بروید سر اصل مطلب و وقت مخاطبانتان را تلف نکنید .

اطلاعات درج شده در سایت شما بایستی حتی المقدور مفید و مختصر باشد اما نه به شکلی که به سئو سایت شما آسیب وارد کند بلکه بایستی محتوای سایت شما هدفمند و با تصاویر جذاب و گیرا مخاطب را جذب نماید.

طراحی سایت

نقش طراحی سایت در پیشرفت کسب و کار شما چیست؟

روز به روز رقابت در حوزه کسب و کار های اینترنتی با افزایش رقبای جدید و مدعی سخت تر و تخصصی تر می شود.

پیدا کردن جایگاهی مناسب و موفق در میان رقبا و دریافت سهم بیشتر از بازار به آسانی میسر نمی گردد و مستلزم اجرای قوانین تخصصی طراحی حرفه ای سایت می باشد.

ما به پشتوانه سال ها تجربه توانسته ایم مشاوره و مجری طراحی سایت بسیاری از کسب و کارهای موفق در حوزه اینترنت باشیم.

زیرا آگاهیم که بایستی طراحی وب سایت متناسب با نیارها و سلیقه مخاطبان شما طراحی گردد همچینین میدانیم با طراحی سایت حرفه ای میتوانیم افتخار دیگری از پروژه های موفق به کارنامه خود بیفزاییم.

و با ارائه مشاوره کسب و کار ، مشاوره افزایش فروش اینترنتی ، مشاوره راه اندازی فروش اینترنتی ، مشاوره تبلیغات اینترنتی  به مشتریان عزیز بتوانیم علاوه بر حضور به عنوان مجری مشاوری صادق و متخصص برای پیشرفت و موفقیت فعالیت آن ها باشیم.

تعرفه و قیمت طراحی سایت

مشخص نمودن هزینه های پروژه یکی از موضوعات مهم برای کارفرمایان می باشد.

ما با سنجش و بررسی دقیق نیازهای شما و خدماتی که قرار است برای سایت شما ارائه گردد هزینه دقیق و انعطاف پذیری به شما اعلام می نماییم تا با خیال آسوده برای طراحی حرفه ای سایت خود هزینه نمایید.

برای آگاهی بیشتر درباره عوامل موثر در قیمت طراحی سایت میتوانید مقاله قیمت طراحی سایت را مطالعه فرمایید.

طراحی مجدد سایت

در صورتیکه شما نیز صاحب یک وب سایت هستید و مدت زیادی از فعالیت سایت شما میگذرد ، به شما پیشنهاد میدهیم تا با تماس با ما به اندازه صرف یک فنجان چای بتوانیم علاوه بر مشاوره کسب و کار اینترنتی با استفاده از مشاوره متخصصین خود در حوزه طراحی سایت به شما کمک کنیم تا یک سایت زیبا با امکانات حرفه ای داشته باشید.

طراحی مجدد سایت

روش های طراحی سایت

طراحی سایت اینترنتی به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند : طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت داینامیک.

در روش طراحی سایت استاتیک سایت به گونه ای طراحی و ایجاد میشود که محتویات و اطلاعات داخل سایت از طریق کنترل پنل مدیریت قابل تغییر نمی باشد .

فقط طراح سایت یا فردی که اطلاعات فنی در این حوزه دارد میتواند محتویات را تغییر دهد درواقع شما برای تغییر در محتوا همیشه وابسته به یک شرکت یا فرد متخصص هستید.

اما درطراحی سایت داینامیک یا به اصطلاح پویا برنامه نویس پروژه امکانی را فراهم میکند که محتویات سایت توسط کارفرما از طریق یک کنترل پنل بدون داشتن دانش فنی قابل تغییر است .

امروزه بیشتر سایت های به صورت داینامیک طراحی میشوند و طراحی سایت استاتیک مگر در موارد خاص منسوخ شده است زیرا با پیشرفت سیستم های مدیریت محتوا عملا طراحی سایت استاتیک کار قشنگی نیست اما به هر ترتیب یک روش از روش های طراحی سایت است.

طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا یا برنامه نویسی اختصاصی

این سوالی است که طی سالیان فعالیت حرفه ای در حوزه برنامه نویسی بارها به آن پاسخ داده ایم .

یکی از وظایف ما کاهش هزینه های اجرای پروژه برای مشتریان است .زیرا معتقدیم به هر میزان ما در کاهش هزینه های مشتری در شروع کار اهتمام نماییم همکاری ما بلندمدت تر خواهد بود.

در جایی که استفاده از سیستم های مدیریت محتوا در طراحی سایت علاوه برکاهش هزینه بتواند در زمان و سرعت کار تاثیر گذار باشد و کیفیت خدمات سایت را تحت تاثیر منفی قرار ندهد بهترین گزینه برا مشتریان است.

اما اگر نیازمندی ها مشتری حرفه ای و دارای شرایط مختلف و امکانات خاص باشد بهترین گزینه برای مشتری برنامه نویسی اختصاصی می باشد تا از هدر رفت انرژی و هزینه های مشتری جلوگیری نماید.