فایده بروزرسانی محتوای قدیمی

در این مقاله قصد دارم تا کمی راجع به فایده بروزرسانی محتوای قدیمی برای سئو خدمت شما توضیح دهم. تولید محتوا و انتشار محتوا یکی از چالش ها بسیاری از صاحبین کسب و کارهای اینترنتی است. اگر شما نیز مقالات سئو و بهینه سازی سایت را مطالعه نموده باشد به  اهمیت تولید محتوا برای سایت پی برده اید.

قطعا آگاه هستید که یکی از مهمترین پارامترهای موفقیت در سئو داشتن محتوای با کیفیت است.

ایجاد و تولید محتوای با کیفیت به صورت منظم باعث افزایش جایگاه سایت شما در موتورهای جستجوگر خواهد شد. به همین دلیل نیز باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت شما می گردد. اما در این مقاله قصد بررسی دلایل و فایده بروزرسانی محتوای قدیمی برای سئو سایت می باشد.

واقعا برای چه باید محتوای خود را بروز کنیم؟

کسب جایگاه بهتر در گوگل

بیایید تصورکنیم در گوگل درباره موضوع ” الگوریتم های جدید گوگل ” جستجو می کنیم و محتوای سایتی را گوگل به شما معرفی کند که از نظر محتوا عالی است اما تاریخ  بروزرسانی آن برای سال ۲۰۱۲ است .

چه احساسی خواهید داشت از پیشنهاد گوگل؟ پس به گوگل حق بدهید که بفکر رضایت کاربران خود باشد و وب سایت هایی را به کاربران معرفی کند که از هر لحاظ برای کاربرانشان ارزش قائل هستند و محتوای خود را بروزرسانی نموده و اطلاعات آپدیت در اختیار کاربرانشان می گذارند.

افزایش ترافیک سایت

بدیهی است که زمانیکه محتوای شما بروز باشد هم توسط کاربران برای مطالعه به یکدیگر معرفی می شود هم اینکه توسط بسیاری از سایت ها منتشر و لینک شما در زیر آن درج می شود و همینطور براساس گفته های بالا یک فایده بروزرسانی محتوای قدیمی شما جایگاه بالاتری در موتوری جستجوی گوگل خواهید داشت.

این افزایش ترافیک می تواند تاثیرات مثبتی  هم برروی سایت شما هم برروی اعتبار سایت شما ایجاد نمایید. البته راه کارهای دیگری هم در مقاله نکاتی برای افزایش بازدید سایت نام برده ام که به شما پیشنهاد میکنم این مقاله را نیز مطالعه کنید.

رضایتمندی کاربران قدیمی و بدست آوردن کاربران جدید

همانطور که گفتیم داشتن رتبه برتر درگوگل باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود.

در نظر داشته باشید که همین موضوع باعث می شود که شما از طریق محتوای بروز بتوانید رضایتمندی کاربران قدیمی خو را داشته باشید و کاربران جدیدی را نیز بدست آورید و همینطور اگر به دنبال برند شدن در فضای مجازی هستید این کاربران قدیمی شما هستند که با تبلیغات دهان به دهان درباره زنده بودن و بروز بودن محتوای تولیدی شما میتوانند سایرین را نیز تشویق به بازدیده از سایت شما کنند.

کدام محتوا را باید بروزرسانی کنیم؟

اگر شما مقالات و مطالب بروزی دارید و احتمال می رود در آینده تغییراتی در آن ایجاد شود مانند مثال بالا که الگوریتم های جستجوگر گوگل هر روز بروزرسانی می شوند پس نیاز است که محتوای خود را بروز کنید.

پس همیشه کاملا حواس خود را جمع کنید چون موضوعاتی از این دست میتواند تاثیر بسیار شگرفی در پیشرفت کسب و کار شما داشته باشد و همینطور این موضوع برروی بانس ریت یا نرخ پرش شما نیز بسیار تاثیر گذار است یک فایده بروزرسانی محتوای قدیمی  کاهش نرخ پرش است چون کاربرن قطعا تمایلی به مطالعه محتوای قدیمی ندارند و با سرعت از سایت شما خارج می شوند.

کلام آخر

خواننده گرامی بروزرسانی مطلب یا محتوا اضافه کردن چند خط به محتوای قدیمی نیست. بلکه بایستی به صورت دقیق با بررسی محتوای قدیمی کمبود های آن را بررسی و نقاط ضعف آن را با تصاویر و پارگراف های جدید بپوشانید. در نظر داشته باشید برای اینکه همیشه مورد توجه گوگل باشید بایستی محتوای بروز داشته باشید و از تمرکز بیش از اندازه روی کلمات کلیدی برای تولید محتوا اجتناب کنید. در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات لازم در رابطه با فایده بروزرسانی محتوای قدیمی برای سئو را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.